title

O nas

Dlaczego kursy nurkowania PADI?

Już od kilku lat szkolimy według standardów największej organizacji nurkowej na świecie, czyli PADI. Mając certyfikat tej organizacji można nurkować w dowolnym miejscu na ziemi i wszędzie zostanie on rozpoznany. Professional Assosiation of Diving Instructors (PADI) to największa organizacja nurkowa na świecie, a około 70% wszystkich wyszkolonych i nurkujących ludzi na świecie posiada certyfikaty właśnie tej organizacji. Dodatkowo wysokie standardy szkoleń i częste aktualizacje informacji dla instruktorów sprawiają, że poziom oferowanych kursów jest na najwyższym poziomie.

Dlaczego zanurzeni.pl

Oprócz licznej oferty szkoleń nurkowych, zanurzeni.pl to jeszcze wyprawy, sprzęt, ale przede wszystkim to ludzie, którzy tworzą niepowtarzalny klimat i z nami rozpoczynają karierę nurkową. To również już doświadczeni nurkowie, którzy z nami wyjeżdżają i spotykają się na wielogodzinnych rozmowach o nurkowaniu i planach na przyszłość.

Jeśli chodzi o dni i godziny zajęć, to jesteśmy elastyczni. Prowadzimy zajęcia zarówno z narzuconym harmonogramem, jak również kursy indywidualne, gdzie staramy się dopasować do Twojego kalendarza.

Na zajęciach basenowych nasi instruktorzy szkolą w małych grupach. Staramy się zachować realcję jeden instruktor na grupę max. 4 osób. To gwarancja, że że instruktor będzie mógł poświęcić Wam wystarczającą ilość czasu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą pasjonatów nurkowania, dla których nurkowanie jest sposobem na życie. Kochamy, to co robimy! To nasza odskocznia od mniej kolorowych realiów. Nasze doświadczenie, profesjonalne wykształcenie oraz pasja tworzą sumę, która jest doskonałą podstawą do zarażania ludzi podwodną przygodą. Naszym celem nadrzędnym jest wprowadzenie Cię w ten świat, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa, które w przyszłości będziesz wykorzystywać podczas swoich nurkowań.

Łukasz Malicki - instruktor nurkowania

Łukasz Malicki

Nurek rekreacyjny, nurek techniczny i instruktor z krwi i kości, z wieloletnim stażem podwodnym.Za nim setki godzin w niebieskich odmętach.Swoją podwodną przygodę rozpoczął na australijskich antypodach w 2007 roku. Szybko zakochał się w nurkowaniach także w Polsce, gdzie nieustannie zapewnia, że także w naszym rodzimym kraju jest gdzie i po co nurkować. Przeszedł ewolucję swojego hobby, aż do jego profesjonalizacji. Oprócz szkoleń także wykonuje swoje nurkowania. Stawia na ciągły rozwój. Będąc jego kursantem, możecie być pewni, że on także jest w trakcie rozwijania swoich umiejętności. Wie co znaczy szkolenie dla amatora. Wie czego oczekujecie od instruktora. Wie jak zarazić Was miłością do nurkowania.Jest przekonany, że certyfikat nurkowy daje szansę na zobaczenie świata, którego “zwykły śmiertelnik” nie widział, że to szansa na odkrycie nowych, fascynujących rzeczy. Łukasz wykazuje się zawsze pełnym profesjonalizmem i opanowaniem, zarówno pod wodą jak i na powierzchni prowadząc wykłady i omówienia. Każdego traktuje indywidualnie i każdy kursant może mieć pewność, że Łukasz poświęci mu tyle czasu, ile potrzeba. Przy nim wszelkie wątpliwości “czy na pewno dam sobie radę”, zostają szybko rozwiane!

 

Open Water Scuba Instructor
EFR Instructor
Deep Instructor
Dry Suit Instructor
Enriched Air Instructor
Equipment Specialist Instructor
Peak Performance Buoyancy Instructor
Wreck Instructor

PADI/EFR #291048

Katarzyna Malicka

Kasia Malicka

Nurkowanie było jej marzeniem od zawsze. Zaczęła od intro i przekonała się, że to jest właśnie ta pasja, która będzie jej towarzyszyć przez życie. Jej ambicją nie jest głębokość, ale dzielenie się radością z każdego nurkowania i zarażanie ciekawością do podwodnego świata. Oprócz zdolności nurkowych, Kasia jest też mistrzem organizacji wszelkich wyjazdów i wypraw – wyszukuje ciekawe zakątki do odwiedzenia, dopina wszystko na ostatni guzik a całość zamyka w rozsądnej i atrakcyjnej cenie. To dzięki niej wyjazdy z zanurzeni.pl są pełne przygód!