title

Kursy nurkowania PADI

Podstawowy kurs nurkowania PADI OWD – kurs nurkowania Warszawa

16 Lut 2014, Posted by admin in Kursy nurkowania

Rozpocznij swój podstawowy kurs nurkowania PADI OWD! Podstawowy kurs nurkowania, czyli Twój bilet do podwodnego świata. To właśnie tutaj rozpoczyna się przygoda. To pierwszy poziom wyszkolenia potwierdzony certyfikatem, który nadaje Ci tytuł PŁETWONURKA. To podstawowy kurs nurkowania oferowany przez PADI. Zdobyty certyfikat uprawnia Cię do…

Kurs nurkowania PADI AOWD

16 Lut 2014, Posted by admin in Kursy nurkowania

Rozszerzaj swoje umiejętności! Zdobyty certyfikat PADI AOWD uprawnia Cię do nurkowania na wodach otwartych wraz z partnerem nurkowym do głębokości max 30 m.

Podczas kursu PADI AOWD w praktyczny sposób nabędziesz także wiedzę z zakresu nawigacji podwodnej oraz innych wybranych przez Ciebie specjalizacji.

Kurs PADI RESCUE DIVER

16 Lut 2014, Posted by admin in Kursy nurkowania

Zdobyłeś już uprawnienia PADI AOWD?
KIM JEST PADI RESCUE DIVER?

To nurek, który dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu potrafi pomóc sobie, a także innym. Bezpieczeństwo jest priorytetem.

Podczas kursu zdobędziesz umiejętności, które w sposób właściwy i efektywny pozwolą na prowadzenie i zarządzanie akcją ratunkową. To osoba, z którą bezpiecznie się nurkuje. Zadbaj o innych!

Kurs PADI DIVEMASTER

16 Lut 2014, Posted by admin in Kursy nurkowania

To pierwszy profesjonalny stopień w systemie szkolenia PADI. Twoje wyszkolenie i wiedza pozwalają na to, abyś wspierał instruktora, zabierał innych nurków na wycieczki podwodne, a nawet (przy szkoleniu rozszerzonym) uzyskał prawo do przeprowadzania programu Discover Scuba Diving (tzw. INTRO).